İLAÇ RAPORU

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
Zühtü Tarhan resim

Dr. Zühtü Tarhan’ ın yazısı:

Hastalar tansiyon ve kolesterol ilaçları, için artık uzman doktordan almak zorunda deyip bir bardak suda fırtına koparmak.

Bu yeni bir şey değil, yılardır uyguluyoruz. Hastalarımıza sürekli ilaç kullanmaları gereken hastalıklarında rapor veriyoruz. Tansiyon, kolesterol ilaçları da buna dâhil. HASTALARIMIZIN %99 unun raporu var. İlaçlarını üç aylık alıyor,hiç para vermiyorlar.

BU İLAÇLARIN UZMAN HEKİMLERCE VERİLMESİ DE ÇOK İYİ. ÖLÜME KADAR VARAN TEHLİKELİ YAN ETKİLERİ OLAN BU İLAÇLAR TETKİK, TAHLİL YAPILARAK UZMAN RAPORU İLE VERİLMELİDİR.

Doğrusu ve insan sağlığına zarar vermeyen şekil budur. Neden bu kadar yaygara anlamak mümkün değil. Doğru olan şeye bu kadar muhalefet niye? ÇOK ULUSLU İLAÇ FİRMALARI VE YERLİ İŞ BİRLİKÇİLERİ DEVREDE YİNE ANLAŞILAN. Tansiyon ve kolesterol ilaçları satışlarında azalma mı oldu?

YAPILANI HASTA ALEHİNEYMİŞ GİBİ GÖSTERME ONLARIN MARİFETİ SANIRIM. YAPILAN DOĞRUDUR. MAĞDUR OLAN HASTA YOKTUR. ZATEN %99’UNUN RAPORU VARDIR. İLAÇ KULLANDIKLARI SÜRECE DE ARALIKLI OLARAK TETKİK VE TAHLİLLERİNİN YAPILMASI GEREKİR.

Hipertansiyon, kolesterol, osteoporoz başlıklı yazımı tekrar okumanızı öneririm.

Siz de yorumunuzu paylaşın:

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi