ÇAĞIN HASTALIĞI LADY GAGA’ YI SAHNEDEN KOPARDI

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

ABD’li ünlü şarkıcı Lady Gaga, geçtiğimiz günlerde müzik kariyerine ara verdiğini açıklamıştı. Lady Gaga’nın bu kararı almasına kronik ağrı sendromu hastalığının sebep olduğu ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, geride bıraktığımız günlerde müzik kariyerine ara verdiğini açıklamasından sonra şimdi de sosyal medyadan yıllardır fibromiyalji (kronik ağrı sendromu hastası) olduğunu duyurdu. Ünlü yıldız Lady Gaga’nın müzik kariyerine ara vermesinde bu hastalığın etkili olduğu ortaya çıktı.

HAYATINI ANLATAN BELGESELDE ORTAYA ÇIKTI

Ünlü şarkıcının hayatını anlatan “Gaga: Five Foot Two” adlı belgeselin, geçen hafta Toronto Film Festivali’ndeki öngösterimiyle tüm dünya Lady Gaga’nın o ana kadar sır gibi saklanan kronik ağrılarından haberdar olmuştu.

“FARKINDALIK YARATMAK İSTİYORUM”

Filmin ABD’de online film ve dizi platformu Netflix üzerinden vizyona girmesinin ardından 31 yaşındaki şarkıcı, “Belgeselde fibromiyalji (kronik ağrı sendromu) hastalığıyla savaşıyorum. Farkındalığı artırmaya ve bu hastalığa sahip insanları birleştirmeye yardım etmek isterim” ifadelerini sosyal medya platformu Twitter’da paylaştı.

Lady Gaga’nın paylaşımı üzerine kronik ağrı sendromu yaşayan birçok kişi kendi hastalık hikâyelerini paylaştı.

Kaynak: https://www.mynet.com/cagin-hastaligi-lady-gagayi-sahneden-kopardi-119473-mymagazin

Siz de yorumunuzu paylaşın: