PANDEMİ HAKİKATLERİ

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Dikkat: Yazının sonunda ek var!

***

Russell L Blaylock’ un Surgical Neurology International’ deki makalesinden özet:

Kovid-19 pandemisi, hükumet bürokratları, tıp dernekleri, bilim kurulları, medya ve uluslararası ajanslar tarafından yönetilen, resmi yalanlarla karakterize, tarihin en çok manipüle edilen bulaşıcı hastalık olaylarından biridir.

Tıp uygulamalarında, uzmanlara yönelik saldırılar, hastalarını öldürmeye katılmayı reddeden doktorların tıbbi kariyerlerinin yok edilmesi gibi benzeri görülmemiş sayısız ihlaller oldu:

Tıbbi tedavi tarihinde ilk kez, çok sayıda hastayı başarıyla tedavi eden doktorların tecrübelerine dayanarak değil, daha önce tek bir hastayı bile tedavi etmemiş Anthony Fauci, Bill Gates, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, eyalet halk sağlığı görevlileri ve hastane yöneticileri gibi kişi ve kuruluşlar temel alınarak protokoller oluşturuldu.

Medya (TV, gazete, dergi vb.), tıp dernekleri, devlet sağlık kurulları ve sosyal medya sahipleri, kendilerini bu sözde “pandemi” ile ilgili tek bilgi kaynağı olarak atadılar.

Web siteleri kaldırıldı, son derece güvenilir ve tecrübeli klinisyenler ve bulaşıcı hastalık alanındaki uzmanlar şeytanlaştırıldı, kariyerleri yok edildi.

Tüm muhalif bilgiler, viroloji, bulaşıcı hastalıklar, pulmoner kritik bakım ve epidemiyoloji alanlarındaki en iyi uzmanlardan alınsa bile “yanlış bilgi” ve “tehlikeli yalanlar” olarak etiketlendi.

Herhangi bir tıbbi devlet kurumu, parasetamol, sıvı alımı ve nefes almakta zorluk çektiğinizde bir ambulans çağırın dışında bir tedavi tavsiye etmedi. Oysa enfeksiyonların erken tedavisi hayat kurtarmak ve ciddi komplikasyonları önlemek için kritik öneme sahiptir.

Televizyon medyası, reklam bütçesinin çoğunu uluslararası ilaç şirketlerinden alır – bu, aşıları ve diğer sözde tedavileri destekleyen tüm uydurma çalışmaları bildirmek için karşı konulmaz bir etki yaratır.

Sadece 2020’de ilaç endüstrisi bu tür reklamlara 6,56 milyar dolar harcadı. İlaç TV reklamları 4,58 milyara ulaştı, bu da bütçelerinin %75’i demek.

Bu, medya üzerinde çok fazla etki ve kontrol satın alıyor. Bulaşıcı hastalıkların dünyaca ünlü uzmanları, bu aşıların üreticileri tarafından uydurulmuş yalanlara ve çarpıtmalara karşı medya ve sosyal medyadan dışlandı.

Buna ek olarak, bu ilaç şirketleri sosyal medya reklâmcılığına on milyonlarca dolar harcıyor ve Pfizer, 2020’de 55 milyon dolarla liderliğini sürdürüyor.

İfade özgürlüğüne yönelik bu saldırılar yeterince ürkütücü olsa da, hastane yöneticilerinin hastanelerdeki tıbbi bakımın ayrıntıları üzerinde uyguladıkları neredeyse evrensel kontrol daha da kötüdür.

Doktorlara “onaylı” tedaviler ne kadar zararlı veya “onaylanmamış” tedaviler ne kadar faydalı olursa olsun, hangi tedavi protokollerine uyacakları ve hangi tedavileri kullanmayacakları öğretildi.

Amerikan tıbbı tarihinde hiçbir zaman hastane yöneticileri doktorlarına tıbbı nasıl uygulayacaklarını ve hangi ilaçları kullanacaklarını dikte etmemişlerdi.

CDC’ nin tıbbi tedavilerle ilgili olarak hastanelere veya doktorlara dikte etme yetkisi olmamasına rağmen yine de çoğu doktor en ufak bir direnç göstermeden uyum sağladı.

Federal Bakım Yasası, tüm ABD hastanelerine solunum cihazı taktıkları her bir YBÜ hastası için 39.000 dolara kadar teklif vererek bu insani felaketi teşvik etti ama daha ilk zamanlarda solunum cihazlarının önemli bir ölüm nedeni olduğu açıktı.

Buna ek olarak, hastaneler yoğun bakım ünitesine kabul edilen her hasta için 12.000 dolar aldı – bana ve diğerlerine göre, tüm federal tıbbi kuruluşlar (CDC, FDA, NIAID, NIH, vb.) – erken tedaviler önlendi.

Hastaların hastaneye kaldırılmaları gereken noktaya gelmesine izin vermek, tüm hastaneler için büyük para demekti.

Mayo Klinik, tehlikeli, esasen test edilmemiş deneysel bir aşıyı reddetme haklarını kullandıkları için 700 çalışanını işten çıkardı ve bunların başka hastanelerde de iş bulmaları zordu.

Mayo Klinik bunu, bu çalışanların çoğunun salgının en kötü olduğu zamanlarda çalışmasına ve Omikron varyantının virüsün baskın türü ve çoğu kişi için soğuk algınlığı patojenitesine sahip olduğu ve aşıların enfeksiyonu önlemede etkisiz olduğu zaman yaptı.

Ek olarak, aşılanmış asemptomatik kişide virüsün burun boğazdaki miktarının enfekte aşılanmamış bir kişi kadar yüksek olduğu kanıtlanmıştır. Aşının amacı, hastane personeli ve hastalar arasında viral yayılmayı önlemekse, bu durumda en büyük bulaşma riski aşılanmamışlar değil, aşılanmış kişilerdir. Aradaki fark, hasta aşılanmamış bir kişi işe gitmeyecek, asemptomatik aşılı yayıcı gidecektir.

World View: Don't be so sure that Covid will change the world

Kaynak: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9062939/#__ffn_sectitle

***

EK 1 (31.5.2022): KORCAN AYATA “Vergi mükelleflerinin milyarlarca €$£TL’sini boşa harcayıp, 2 yıl boyunca insanlara bilim™ adı altında her türlü sosyo-psikolojik işkenceyi uyguladıktan, ekonomiyi, turizmi, eğitimi, sosyal hayatı baltaladıktan sonra geldiğimiz nokta: Elde var SIFIR”

Kaynak: https://twitter.com/korcanayata/status/1531673109039828993?s=20&t=MaX-F4nj4GWFGW0Yg5_2cQ

Sonuçlarımız, uygulanan birçok ilaç dışı müdahalenin Kovid-19 ile ilgili önemli bir ölüm azaltıcı etki göstermemiş olabileceğini ortaya koyuyor.

Kaynak: https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpubh.2022.820642/full

***

EK 2 (2.6.2022): 1918 Influenza: the Mother of All Pandemics. 1918 H1N1 influenza pandemisine sebep olan virüs 1918-57’den ~40 yıl boyunca insan popülasyonlarında sürekli olarak dolaştı 1957-77 arasında kayboldu. 1977’de muhtemelen bir grip laboratuvarından sızıntıyla yeniden ortaya çıktı. 

K: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3291398/

Kaynak: https://twitter.com/ID_ethics/status/1532134918452826112?s=20&t=KzIhhM4UVxZHRfW69ej7pQ

***

EK 3 (8.6.2022): MUSTAFA TANYERİ “Ekonomik krizin sorumluları, sahte salgın önlemleri uygulayan hükumet yetkilileri ve işin sonunu düşünmeden “evde kal” diye böğüren tüm siyasiler, akademisyenler, meşhurlar ve diplomalı cahillerdir. İş felakete gidecek dediğimizde “cahillere bak, insanlar ölüyor be” diyorlardı.

Bu küresel “travma bazlı kontrol” projesine koyun gibi itaat edenler, şimdi kalkmış, benzin bu kadar, domates şu kadar diye şikayet ediyor. Olayın buraya geleceğini biz 2 sene önce söylerken “Aşı karşıtı yobazlar” diye saldırıyordunuz. Evde yatıp Netflix izlerken iyiydi değil mi?

Kaynak: https://twitter.com/TanyeriMustafa/status/1534372804111618049?s=20&t=NL2mVBgrjQD6vHNUsXgnAA

***

Siz de yorumunuzu paylaşın: