TÜP MİDE AMELİYATLARI ÖLDÜRÜYOR MU?

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Cerrahlar  hayat kurtarıyor deseler de tüp mide ameliyatı olduktan kısa süre sonra ölenlerin sayısı da artıyor.

Habere göre, bir sene önce tüp mide ameliyatı olan İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü 54 yaşındaki Azad Fazla evinde ölü bulunmuş.

Tabii ki bu habere dayanarak ölüm sebebinin doğrudan ameliyata bağlamak doğru olmaz ama bu birliktelik hiç de ihmal edilebilecek gibi değil.

Benim hiçbir şekilde tasvip etmediğim hatta çok tehlikeli bulduğum bir tedavi yöntemi olan tüp mide ameliyatlarını hararetle savunan ve mucize gibi gösterenlerin tüp mide ameliyatına bağlı ölüm riskini ciddi şekilde değerlendirmeleri gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı’ nın da bu mevzuda acilen harekete geçmesi şart.

Unutmayın, bütün mesele adam gibi beslenmekte!

***

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü 54 yaşındaki Azad Fazla, evinde ölü bulundu. Fazla’nın kalp krizi sonucu öldüğü sanılıyor.

İzmir’de daha önce Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Ege Bölge Temcilciliği yapan 2012 yılında Ak Parti’ye geçen, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Azad Fazla’ya cumartesi günü kendisine ulaşamayan arkadaşları, Buca İlçesi’ndeki evininin kapısını çilingirle açtırarak içeri girdi. Fazla, koridorda ölü olarak bulundu. Şeker hastası olduğu belirtilen Azad Fazla’nın, kilolarını kontrol altına almak için bir yıl önce tüp mide ameliyatı olup, 20 kilo zayıfladığı kaydedildi. Eşinden boşanan 2 çocuk babası Fazla, yalnız yaşıyordu. Acı haberi duyan annesi sinir krizi geçirirken, öldüğünün henüz babasına söylenemediği belirtildi.Almanya’da olan kardeşi Lokman Fazla’nın gelmesi beklendiği için cenazesinin yarın toprağa verileceği bildirildi.

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, yakın arkadaşı Azad Fazla için “Bana kalırsa siyasetin en dolu, en renkli kişiliklerinden biriydi. Arabasının bagajı Kitap doludur, hep araştırır. Meclis tutanaklarını okur. Boşa konuşan bir adam değildi. Her lafı dolu, ağır, anlamlıydı” dedi.

Kaynak: http://superhaber.tv/gundem/ak-parti-sozcusu-evinde-olu-bulundu?utm_content=buffer19086&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Siz de yorumunuzu paylaşın: