FAUCİ’Yİ NEDEN İLÂHLARA KURBAN ETTİLER?

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Dikkat: Yazının sonunda ek var!

***

Yeniçağ’ da Arslan Bulut‘ un yazısı:

Trump‘ın başkanlık ekibinin içinde yer alan Peter Navarro, Washington Times gazetesi için bir analiz yazısı yazdı.

Navarro, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü müdürü Dr. Anthony Fauci‘yi “pandemi”yi yaratmada rolü bulunmakla, virüsün kaynağı konusunu örtbas etmekle suçladı ve “Ellerinde, virüs sebebiyle ölen Amerikalıların ve bütün insanların kanı var” dedi.

***

Navarro‘un yazısına göre Senato’da 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü, Ulusal Sağlık Enstitüsü bütçesi görüşülürken sert tartışmalar yapıldı.

Navarro özetle şu görüşleri savundu:

*”Senatör Cotton, Bayan Bartiromo ve ben, geçen yıl virüsün Vuhan’daki laboratuvardan kaynaklandığı görüşünü dile getirdiğimizde başını Fauci’nin çektiği kişilerin saldırısına uğradık ve ötekileştirildik. Bugün ise herkes laboratuvar teorisini destekliyor.

*Fauci’nin de yayınlanan e-postalarından, laboratuvar teorisine inandığı fakat hayvan pazarı teorisini öne sürerek, virüsün bu laboratuvarda kendisinin desteğiyle üretilmiş ve biyolojik silah haline getirilmiş olduğu gerçeğini örtbas etmeye çalıştığı anlaşıldı.

*Vuhan’daki deneyler Fauci’nin yönetimindeki ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü tarafından ödendiyse ki bu kesindir; o zaman Dr. Fauci, pandeminin Amerikan vaftiz babasıdır.

*Dr. Fauci, Amerikan başkanına COVID-19’un muhtemelen insanlara saldırmak için bir laboratuvarda tasarlandığını söylemeliydi. O zaman yüz binlerce hayat kurtarabilir ve Çin’i dünyaya saldığı katliamdan mali ve ahlaki olarak sorumlu tutabilirdik..

*Gerçek şu ki: Çin’in kötü şöhretli ‘Yarasa Kadını’ Shi Zhengli, COVID-19’a benzeyen at nalı yarasa virüslerini 800 mil uzaklıktaki mağaralardan Vuhan laboratuvarına getirdi. Daha sonra, bu virüslerin insanlara saldırma yeteneğini geliştirmek için Fauci tarafından finanse edilen işlev kazandırma deneylerini yaptı. Kendisine Kuzey Carolina Üniversitesi’nden Ralph Baric ve New York EcoHealth Alliance’dan Peter Daszak yardım etti.

*Dr. Fauci, daha Aralık 2017’de Bat Lady, Bay Baric ve Bay Daszak tarafından yürütülen virüse işlev kazandırma deneyleri üzerindeki yasağın kaldırılması için başarılı bir şekilde baskı yaptı.

*Dr. Fauci ya bir sosyopat ya da çaresiz, köşeye sıkışmış bir adam. Her iki durumda da bir gün daha geçirmeden görevden alınmalı.. Hem Kongre hem de medya Dr. Fauci’den hesap sormalı.”

***

Navarro‘nun makalesinde virüse işlev kazandırma deneylerinin 2017’de ABD’de başlatıldığı belirtiliyor. Yani sadece Çin değil, ABD de milyonlarca insanın katledilmesinden sorumlu tutulabilir! Tabii bunu yapabilecek bir güç yok ama insanlığın bilmesi yeterli!

Diğer taraftan, virüsün laboratuvar kaynaklı olduğu iddiası, bütün insanlığı elektromanyetik dalga teorisini tamamen yok saymaya götürür! Belki de Fauci’nin e-postaları sızdırılarak ilâhlara kurban edilmesinin asıl sebebi budur.

***

Elektromanyetik dalga teorisi özetle şuydu: “Virüs, bütün dünyada 5G denemelerinin yapıldığı veya kullanıldığı şehirlerde veya büyük gemilerde ortaya çıktı ve oralardan yayıldı.

Elektromanyetik dalga, titreşimlerden oluşur. Haberleşmede kullanılan titreşimlerin aralığı kısaldıkça, insan hücresindeki titreşimlerin dengesini bozar. Böylece hücre içindeki eksozomlar patlar ve kanda demir birikimine yol açar. Bu da bütün organların işlevini bozar ve ölüme götürür. Virüsün fotoğrafı diye yayınlanan görüntü, insan hücresindeki eksozom görüntüsüdür. Öyle ki insan ölünce virüse dönüşmüş eksozomun bulaşıcılığı kalmıyor. Yani titreşim duruyor!”

***

Navarro‘nun görüşleri veya diğer teoriler için hiç araştırmadan “komplo teorisi” demek, salgın çıkararak aşılarla insanlığı genetik anlamda dönüştürmeye ve dünya düzenini değiştirmeye çalışanlara bilerek veya cahilce hizmet etmek anlamına gelir!

Kaynak: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/fauciyi-neden-ilhlara-kurban-ettiler-456877h.htm

***

EK 1 (29.7.2021): FAUCİ: “Aşılanmış kişiler, COVID delta varyantı ile enfekte olduklarında burun ve boğazda aşılanmamış kişilerle aynı viral yüke sahiptir.” Kaynak: https://twitter.com/HollywoodLANews/status/1420447538738384896?s=20

KORCAN AYATA: “Fauci ayıp etmiş, bizim bilim yobazlarına sorsaydı, doğrusunu öğrenirdi: Aşılılar virüs kapmıyor, bulaştırmıyor, hasta olmuyor, yoğun bakıma girmiyor, hayatını kaybetmiyor. Neyi anlamıyorsunuz ki?” Kaynak: https://twitter.com/korcanayata/status/1420634002122330113?s=20

***

EK 2 (19.8.2021): Fauci’ye zor soru! Jack Taper: 12 Ağustos’ta, yani bir hafta önce, bu programda “booster doz”a henüz ihtiyaç olmadığını soylediniz. Bir haftada ne değişti? Fauci: Ummm. Immm. Eeee. İsrail’de full aşılı ağır vaka sayıları arttı.. Dünyanın ne diyecek diye ağzına baktığı adam! Kaynak: https://twitter.com/HikmetGeckil/status/1428457347773607939?s=20

***

EK 3 (23.11.2021): “Komplo” teorileri “komple” doğru çıkıyor. Kaynak: https://twitter.com/drahmetrasim/status/1463044809413873664?s=20

***

EK 4 (3.2.2022): HİKMET GEÇKİL: “Şuçlama Oyunu başladı… Bizden de katılan var mı! Fauci: “CDC ve Collins bana yaptırdı” CDC (ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezi) Collins (Geçenlerde istifa eden NIH Direktörü, Fauci’nin patronu)”

Kaynak: https://twitter.com/HikmetGeckil/status/1488846834835542019?s=20&t=GqwNngxg-TRjfZhDI6bvIA

***

Siz de yorumunuzu paylaşın: