AKLINIZI BAŞINIZA ALIN, GIDA TAKVİYESİ TÜCCARLARININ OYUNUNA ÂLET OLMAYIN

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Merhaba hocam öncelikle verdiğiniz bilgilerden çok faydalanıyoruz Allah razı olsun çok teşekkürler sağ olun. Tabi çok yoğun çalışıyorsunuzdur. Binlerce insandan sorular geliyordur.  Olur da vaktiniz olduğunda danıştığım konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Danışmak istediklerim Sağlıklı Yaşıyoruz grubunu takip eden biri olarak kan tahlillerimi yaptıraraktan şu gıda takviyelerini kullanıyorum.

4 Kapsül Omega 3 Kapsül, D vit değerini (80-100 bareminde tutacak şekilde 1,5 ayda bir iğne, B 12 vit.800 değerinde tutacak şekilde Dodex1.5 ayda bir iğne, günde 1 adet cqenzim antioksidan, günde 1 adet K vitamini, magnezyum değerini 2.00-2.50 değerini tutacak şekilde günde 1 adet magnezyum pastil, 1 adet K2 vitamini , günde 1 adet bioflor şase probiyotik, günde 2 su bardağı yemeklerden önce kombuçay, son olarak saç dökülmesini azaltan hairpharmanın tabletinden 1 adet kullanıyorum.

Sizce bunları bu şekilde kullanmam doğru mu? 37 Yaşındayım 3 yıldır kullanıyorum.1999 yılından beri kullandığım antideprasanlara çok şükür veda ettim bu uygulamayla. Çok sağ olun Hocam. Allah gönlünüze göre versin.

Food supplements containing melatonin

Davul tozu, minare gölgesi olmadan sağlıklı hayat olmaz

Bu kadar az hap ve iğne ile sağlıklı olmak mümkün değil, kendinizi kandırmayın.

Resimde gördüğünüz kişi gibi tabağınızda yemek yerine sadece haplar bulunmalı ki sağlık yaşayabilmeniz mümkün olsun.

Zerdeçal, brokoli, maydanoz, propolise, kedi otu otu ve probiyotik hapları da sofranızda mutlaka bulunmalı.

En önemli eksiğiniz ise davul tozu ve minare gölgesi kullanmamanız.

Gelelim neticeye

Sağlık Bakanlığı’ nın bu gıda takviyeleri meselesine acilen müdahil olması ve insanların bunlara boş yere para harcamalarına dur demesi gerekiyor.

Bunları iyi niyetle tavsiye eden doktorlara da “aklınızı başınıza alın, gıda takviyesi tüccarlarının oyununa âlet olmayın” diyorum.

Bana sorsalar “alayını yasaklayın” sadece eczanelerde reçete ile satılmasına müsaade edin derim.

Yazı için 1 yorum yapılmış:

  1. Ali Konakçı dedi ki:

    Sayın hocam, milletin kafasını bu abuk subuk şeylerle öyle bir yıkadılar öyle bir yıkadılar ki insanlar sanki bunları almadıklarında bağışıklıklarının çökeceğini hasta olacaklarını öleceklerini falan sanıyorlar. Şimdi size bu davul tozu ve minare gölgesini nereden alacağız diye soranlar olacaktır. Siz de davul tozu hapı minare gölgesi kapsülü çıkarın vallahi köşe olursunuz köşe. beni de unutmasınız umarım

Siz de yorumunuzu paylaşın: