DR. ÖMER COŞKUN’ UN ÖLÜMÜ

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Sabah gazetesinde Mevlüt Tezel‘ in köşesinden: 

Hastalara bitki kürleri satan medyatik doktor, bitki uzmanı Dr. Ömer Coşkun, önceki gün böbrek yetmezliği yüzünden 47 yaşında hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin, sevenlerinin başı sağ olsun.
Ölünün ardından konuşmak olmaz ama ortada ders çıkarılması gereken trajik bir durum var.
Halkımız Ömer Coşkun’a ilgi göstermişti, kendisini dikkate almıştı. Elbette alternatif tıp yöntemlerinden, bitkilerden yararlanılır ama bu tedavi de uzmanların görüşleri doğrultusunda, modern tıbbın gözetimi altında yapılmalı.
Dr. Coşkun’un doçentliği, yabancı dil evraklarında sahtecilik yaptığı gerekçesiyle elinden alınmıştı.
Coşkun, Adana Tabip Odası’ndan da ceza alınca istifa etmişti.
Tedavi etmeye çalıştığı birçok kişi Coşkun’dan şikayetçiydi ama buna rağmen rahmetli, uydu üzerinden yayın yaptığı TV kanallarında birçok hastalığa iyi geldiğini iddia ettiği bitkisel ilaçları satıyordu ve bu işten büyük paralar kazanıyordu.
Yıllarca böbrek hastalarının umudu ol, bazı hastaları boşa umutlandırarak paralar kazan sonra da böbrek yetmezliğinden hayatını kaybet!
Çaresizlere bitki kürleri satan Coşkun’un aynı hastalık için modern tıbbı tercih etmesinden, ABD’de en pahalı hastanelerde tedavi olmasından umarım halkımız gerekli dersi çıkarır.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2017/03/01/dr-omer-coskunun-olumu

Yazı için 1 yorum yapılmış:

  1. Betül Gümüşoluk dedi ki:

    Ya Allah aşkına koskoca gazeteci olmuşsunuz. Daha DrÖmer coşkunum ölüm sebebini araşırmadan köşe yazısı yazıyorsunuz. Bu doktor değeri bilinmeyen inşallah zamnla anlaşılacak ender bilim adamlarından biri ölüm sebebi de böbrek yetmezliği değil. Antibiyotik zehirlemmesine bağlı böbrek yetmezliği. Bir insana zehiri verirsenin ona hangi böbrek dayanabilir.Bende onun hastalarından biriyim.Çok hastalıklarımıza şifa bulduk. O insanlara ömür dağıtmıyordu şifa dağıtıyordu.Mekanı cennet olsun.

Siz de yorumunuzu paylaşın: