BİR KOVİD REZALETİ DAHA

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Dikkat: Yazının sonunda ek var!

***

Amerika’ nın KOVİD’ de bir numarası Dr. Fauci’ nin, Şubat 2020'de SARS-COV-2'nin "olağandışı özelliklere" sahip olduğunu, "potansiyel olarak tasarlanmış göründüğünü" ve "evrim teorisiyle tutarsız" olduğunu bildiği ortaya çıktı.

Bomba etkisi yaratan e-postaların ortaya çıkardığına göre, kamuoyu önünde ve Kongre'ye verdiği ifadelerde ısrarla virüsün tabiattan geldiğini söyledi.

Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası kapsamında Dr. Fauci 'nin e-posta kutusundan Buzzfeed News tarafından Ocak ve Haziran 2020 arasında bir süreyi kapsayan elde edilen 3200 sayfadan fazla yazışmada virüsün yapay olarak yaratılmış olabileceği ihtimali hakkında personeli ile görüş alış-verişinde bulunduğu da ortaya çıktı.

Bu e-postalardan birinde National Institute of Allergy and Infectious Diseases Başkanı olan Kristian G. Andersen Fauci’ ye üç arkadaşıyla beraber “virüsün genomunun evrimsel teoriden beklenenle uyumlu olmadığı” kanaatine vardıkları bildiriyor.

Aynı gün Dr. Fauci' den yardımcısı Dr. Hugh Auchincloss'a gönderilen ve "ÖNEMLİ" başlığı taşıyan bir e-postada koronavirüsleri daha ölümcül ve bulaşıcı hale getirmek için tasarlanmış sözde işlev kazanımı araştırmalarını açıklayan 2015 yılına ait bir makale yer alıyordu.

Bu e-postalar, Trump yönetimi sırasında birçok kişinin Amerika'nın KOVİD konusunda gerçeğin tek sesi olarak güvendiği adamın, aslında koronavirüs, muhtemel kökenleri ve yayılması hakkında bildikleri konusunda halkı aldatmış olabileceğini gösterdiği için Dr. Fauci' nin itibarını potansiyel olarak mahvediyor.

Dr. Fauci geçen ay da Amerikan Kongre soruşturmasında Milli Sağlık Enstitüsü’ nün Vuhan Viroloji Enstitüsü’nde yarasa koronavirüsleri ve bunların insanlara bulaşıp bulaşmamalarıyla ilgili araştırmayı desteklediklerini söyledi ama herhangi bir işlev kazanımı araştırmasının yapıldığını kabul etmedi.

2012 yılında, Dr. Fauci bir tıp dergisinde fonksiyon kazanım deneylerinin tartışmalı olmakla beraber riske değer olduğunu yazmıştı.

A future pandemic is 'almost guaranteed,' Fauci says

Gelelim neticeye

BİR: Hadi gelin de Amerikan halkından bilime ve bilim adamlarına güvenmelerini bekleyin.

İKİ: Bizde de pek çok Fauci özentisi içinde olanlar olduğunu söylemeye gerek var mı?

Kaynak: https://www.dailytelegraph.com.au/coronavirus/bombshell-emails-reveal-anthony-fauci-knew-covid-was-potentially-engineered/news-story/48b3531466fe5c4110661051c3aaf2b5

***

EK 1 (7.6.2021): ARTIK O İDDİAYA İNANMIYORUM
Böyle giderse Kovid-19 virüsünün Wuhan'daki laboratuvarda imal edildiği veya sızdığı iddialarına kapımı kapatacağım...
Çünkü bir iş çevriliyor...
İddiaları aylarca "komplo teorisi" diye yaftalayıp sansürleyen Facebook ve Youtube şimdi neredeyse "haydi bu iddiayı seslendirmenin şimdi tam zamanı" tavrı takınıyorsa, orada durmak gerek!
Bu "zihin kontrol" şebekeleri tarafından neresi işaret ediliyorsa, oraya doğru yönelmek gerçekten "düşünen insan" tutumu olabilir mi? Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yazarlar/babaoglu/2021/06/07/zihnimizdeki-alman

***

EK 2 (7.6.2021): ARSLAN BULUT

Koronavirüsün biyolojik silah olma ihtimalini gündeme getirenler, bütün dünyada "komplo teorisyeni" diye suçlanıyordu! ABD Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci'nin e-postaları sızdırıldı ve halka "doğal mutasyon teorisi"ni anlatırken, ekibini "laboratuvar teorisi"ne göre araştırma yapmaya sevk ettiği ortaya çıktı! Fauci'nin, herkesin maske takması kuralını getirirken, maillerde sadece enfekte olanların takması gerektiğini söylediği de anlaşıldı!

Çinli Dr. Li-Meng Yan ise Çin hükümetinin koronavirüsü laboratuvarda biyolojik silah olarak ürettiğini ve dünya çapında birçok hükümet yetkilisinin bundan haberdar olduğunu ileri sürdü!

***

Dünya çapında birçok hükümet yetkilisi, koronavirüsün nasıl ortaya çıktığını biliyor olabilir de bunun laboratuvar ürünü olduğu iddiası şimdilik sadece bir teori!

Üstelik ABD Başkanı Biden'ın istihbarat kuruluşlarına "koronavirüsün kaynağını araştırın ve 90 gün içinde bir rapor hazırlayın" talimatı vermesinden hemen sonra Fauci'nin mailerinin sızdırılması şüphe çekiyor!

İnsanları hasta eden asıl sebep, laboratuvarda üretilen koronavirüs değil, teknoloji merkezi Vuhan'daki yoğun 5G uygulaması da olabilir! "Elektromanyetik titreşimlerin aralığının kısalması, kan hücresindeki eksozomları patlatarak organ yetmezliğine sebep oluyor" iddiasının üzerinde kimse durmuyor. Hastalığın, Türkiye dahil bütün dünyada öncelikle 5G denemelerinin yapıldığı merkezlerde ve bu sistemin kullanıldığı gemilerde ortaya çıkması ve oralardan yayılması tesadüf olabilir mi?

***

Eski ABD Başkanı Donald Trump ise salgından sorumlu tuttuğu Çin'in dünya ülkelerine 10 trilyon dolar tazminat ödemesi gerektiğini söyledi. Trump, ülkelerin Çin'e olan borçlarını ödememesini tavsiye etti.

Bu konuşmadan, asıl konunun dünya ekonomisi olduğu anlaşılıyor! Halbuki Vuhan'daki laboratuvarda ABD'nin de İngiltere, Fransa ve Almanya'nın da dahli var!

"Salgın"ın Dünya Ekonomik Forumu tarafından "Big Reset" yani "Büyük Sıfırlama" için kullanılacağının açıklanması da asıl konunun ekonomi ve nüfus politikaları olduğunu teyit ediyor. Zira dünyanın mevcut nüfusu kaldırmadığını, aşılarla nüfusun azaltılabileceğini açık açık söyleyenler var! Bill Gates gibi…

Kaynak: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/dijital-paraya-gecis-zemini-pandemi--455924h.htm

***

EK 3 (22.6.2021):  BMJ: "Fiyatları grip aşılarında görülen modeli izlemesi durumunda, Covid-19 aşılarının rutin kullanımı sağlık bütçelerini zorlayabilir." Şaşırdık mı, hayır. COVİD aşıları birer ticari üründür. Kaynak: https://www.bmj.com/content/373/bmj.n1467

***

Yazı için 2 yorum yapılmış:

 1. CANAN KARATAY dedi ki:

  O YALAN BU YALAN
  VAR BİRAZ DA SEN OYALAN

  Yunus Emre

 2. Osman Yüksel Serdengeçdi dedi ki:

  Murat AKAN Türkiye Bayrağı
  @yazarmuratakan

  Ne demiştik?
  “Bir şeyler oluyor”

  Evet korona virüs ile ilgili gerçekten ilginç gelişmeler oluyor.

  Bill Gates, Jeffrey Epstein dosyasıyla susturuldu. Şimdi sıra Anthony Fauci’de…
  Önce Kongrede sorguya çekildi, sonra özel yazışmaları deşifre edildi

Siz de yorumunuzu paylaşın: