KOVİD-19 AŞILARINDA YEŞİL MAYMUN DNA’SI BULUNDU

Yazı Fontunu Büyült Yazı Fontunu Küçült Yazı Fontunu Sıfırla
kasa fişi

Dikkat: Yazının sonunda ek var!

***

MIT İnsan Genomu Projesi’nin eski araştırmacılarından ve ekip lideri olan mikrobiyolog Kevin McKernan, simian virüsü 40 (SV40) promotörleri de dâhil olmak üzere mRNA Kovid aşılarında büyük çapta DNA kontaminasyonu keşfetti.

Kovid-19 aşıları, sanıldığından çok daha fazla bir saatli bombaya dönüşüyor. Aşılarda tümör bağlantılı viral promotörler de dâhil olmak üzere yeşil maymun DNA’sının varlığının bu yeni keşfi, bu mikrobiyolog ve immünoloğun mRNA “aşılarının” kullanımının derhal durdurulması çağrısında bulunmasına sebep oldu.

SV40, mezotelyomalar, lenfomalar ve beyin ve kemik kanserleri dâhil olmak üzere insanlarda kanserle ilişkilendirilmiştir. 2002’de Lancet’ de SV40 ile kontamine olmuş çocuk felci aşılarını Hodgkin Dışı lenfoma ile ilişkilendiren kanıtlar yayınlandı. Yazarlara göre aşı, her yıl teşhis edilen 55.000 Hodgkin Dışı lenfoma vakasının yüzde 50’sinden sorumlu olabilir.

Kontaminasyon seviyesi, ölçmek için kullanılan platforma bağlı olarak değişir, ancak hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın, DNA kontaminasyon seviyesi hem Avrupa’da hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde yasal sınırlardan önemli ölçüde yüksektir. Bulunan en yüksek DNA kontaminasyonu yüzde 30’du.

DNA’nın bulunması, mRNA Kovid-19 aşılarının insan genomunu değiştirme yeteneğine sahip olabileceği anlamına gelir.

Genetik modifikasyon gerçekleşmese bile yabancı DNA’yı hücrelerinize alıyor olmak bile başlı başına bir risk oluşturur. Kısmi ekspresyon meydana gelebilir veya hâlihazırda hücrede bulunan diğer transkripsiyon çevirilerine müdahale edebilir. Sitoplazmik transfeksiyon, çekirdek hücre bölünmesi sırasında sitozol ile hücresel bileşenleri parçalara ayırıp değiştirdiğinden, genetik manipülasyona da izin verebilir.

Kaynak: https://www.theepochtimes.com/health/green-monkey-dna-found-in-covid-19-shots_5317587.html

Makale: Green Monkey DNA Found in COVID-19 Shots

***

EK 1 (13.6.2023): Dr ‘Sucharit Bhakdi’ COVID-19 Vaccine Destroys Hearts & Brains of Billions of People

Kaynak: https://rumble.com/v1qom72-dr-sucharit-bhakdi-covid-19-vaccine-destroys-hearts-and-brains-of-billions-.html

***

EK 2 (14.6.2023): KORCAN AYATA 

mRNA aşıları içerisinde VERO (yeşil maymun) hücre DNA’sı ve SV40 simian virüs promotor yapıların bulunması hakkında zincir:

1 Bu “kirletici” maddeler mRNA üretim sürecinde kullanılan yardımcı hücre hatları ve biyoteknolojik ürünlerin kalıntıları.

2 En başından beri mRNA üretim protokollerinde bu metodların kullanılacağı biliniyordu. Buradaki sorun bunların kullanılması değil, temizlenmeden flakonlara girmesidir. Bu ciddi bir kalite kontrol sorununa işaret etmektedir.

3 Bu kirleticilerin, üretim süreci sonunda temizlenmediği taktirde ne gibi sakıncalara yol açabileceğini, kısa veya uzun vadede ne gibi etkileri olabileceğini kestirmek imkansız.

4 Kirletici hangi şişeye ne kadar girdi, kime me kadar enjekte edildi gibi soruların yanıtı maalesef yok. Hiç girmemiş de olabilir, aşının kendisinin bile çalışmasını etkileyecek kadar çok da girmiş olabilir. Bu sorun belki 2,5 yıldır var, bilmiyoruz.

5 Bu uygulamalardan hem hiç sorun yaşamayan, hem de çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin olmasının sebeplerinden birisi de bu. Bu saatten sonra uygulama sağlıkla oynanan bir kumar halini almıştır.

Kaynak: https://twitter.com/korcanayata/status/1668951085464076289?s=20

***

EK 3 (15.6.2023): AB milletvekilleri, Pfizer sorgusu sonrası yaptığı açıklamada, aşının bulaşmayı ve virüse yakalanmayı önlemediği, tüm karantinaların, maske takmanın ve sokağa çıkma yasağının devasa bir yalan olduğunu söyledi.

Kaynak: https://twitter.com/SahteKahraman10/status/1668878886422167554?s=20

***

EK 4 (21.6.2023): Yeni e-postalar, Kovid aşısı dayatmalarının bir yalana dayandığını gösteriyor.

Kaynak: https://www.washingtonexaminer.com/opinion/new-emails-show-covid-vaccine-mandates-were-based-on-a-lie

Makale: New emails show COVID vaccine mandates were based on a lie

***

EK 5 (10.8.2023): Korona aşıları uyuyan Mycobacterium leprae’yı tetikleyerek cüzzama (lepra) yol açabiliyor.

Makale: COVID-19 vaccination and leprosy–A UK hospital-based retrospective cohort study

Kaynak : https://journals.plos.org/plosntds/article?id=10.1371/journal.pntd.0011493

***

EK 6 (6.9.2023): The COVID-19 pandemic caused much illness, many deaths, and profound disruption to society. The production of ‘safe and effective’ vaccines was a key public health target. Sadly, unprecedented high rates of adverse events have overshadowed the benefits. This two-part narrative review presents evidence for the widespread harms of novel product COVID-19 mRNA and adenovectorDNA vaccines and is novel in attempting to provide a thorough overview of harms arising from the new technology in vaccines that relied on human cells producing a foreign antigen that has evidence of pathogenicity. This first paper explores peer-reviewed data counter to the ‘safe and effective’ narrative attached to these new technologies. Spike protein pathogenicity, termed ‘spikeopathy’, whether from the SARS-CoV-2 virus or produced by vaccine gene codes, akin to a ‘synthetic virus’, is increasingly understood in terms of molecular biology and pathophysiology. Pharmacokinetic transfection through body tissues distant from the injection site by lipid-nanoparticles or viral-vector carriers means that ‘spikeopathy’ can affect many organs. The inflammatory properties of the nanoparticles used to ferry mRNA; N1-methylpseudouridine employed to prolong synthetic mRNA function; the widespread biodistribution of the mRNA and DNA codes and translated spike proteins, and autoimmunity via human production of foreign proteins, contribute to harmful effects. This paper reviews autoimmune, cardiovascular, neurological, potential oncological effects, and autopsy evidence for spikeopathy. With many gene-based therapeutic technologies planned, a re-evaluation is necessary and timely.

Kaynak: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37626783/

Makale: ‘Spikeopathy’: COVID-19 Spike Protein Is Pathogenic, from Both Virus and Vaccine mRNA

***

EK 7 (20.9.2023): Pfizer covid-19 aşısında DNA kontaminasyonu bulundu ve bir araştırmacı Güney Carolina Senatosu duruşmasında ifade verdi. Bu yabancı DNA parçalarının kişinin kendi genomuna yerleşmesi ve “hücrenin kalıcı bir demirbaşı” haline gelmesi çok gerçek bir tehlikedir.

Kaynak: https://maryannedemasi.substack.com/p/researchers-alarmed-to-find-dna-contamination

***

Yazı için 2 yorum yapılmış:

  1. Harun Davran dedi ki:

    Sessiz kalmadığınız için sonsuz teşekkürler.

  2. kerim dedi ki:

    anladığım doğru mu pcr makinesinde yeşil maymun çalışması yapılmış, aynı makine doğru dürüst temizlenmeden aşı üretiminde kullanılmış böyle mi olmuş? Maymun dna sı orada ne geziyor da nasıl karışıyor.

Siz de yorumunuzu paylaşın: